4 aplikacje motywujące do biegania

aplikacje do biegania

Jeszcze do niedawna bieganie było niezwykle proste – wystarczyło włożyć zwykłe adidasy i ruszyć przed siebie. Dziś jednak często bywa inaczej: wybieramy często lepszy sprzęt, skomplikowane plany treningowe, a samo bieganie stało się dla niektórych niemal stylem życia. Coraz większa popularność wspomnianej formy ruchu sprawiła także, że nie ominął jej postęp technologiczny. Producenci oprogramowania oferują… Czytaj dalej 4 aplikacje motywujące do biegania

Co brać pod uwagę wybierając tablet?

Tablety nie są już nowością na rynku, ale mimo tego ludzie ciągle mają problemy z samodzielnym wyborem urządzenia do swoich potrzeb. Ten może służyć do wszystkiego – rozrywki, pracy, nauki, czy też po prostu jako gadżet. Największą zaletą tabletów jest kompromis pomiędzy niewielkimi rozmiarami urządzenia a jego możliwościami. Jest to urządzenie, które skutecznie wypełniło lukę pomiędzy… Czytaj dalej Co brać pod uwagę wybierając tablet?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Porady

Co brać pod uwagę wybierając smartfon?

Wybranie nowego telefonu komórkowego, który będzie w stanie zastąpić obecnie posiadane przez nas urządzenie jest obecnie utrudnione. Każdy człowiek orientujący się w świecie technologi i urządzeń mobilnych będzie miał wygórowane oczekiwania, które nie zawsze będą szły w parze z możliwościami finansowymi. Tym bardziej, że każdego roku wypuszczane są nowe modele urządzeń i to nie tylko w… Czytaj dalej Co brać pod uwagę wybierając smartfon?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Porady

Jak dbać o iPhone’a podczas wakacji?

Wakacje to bardzo ciężki okres dla naszego smartfona ze względu na warunki, w których je wykorzystujemy. Zabieramy je ze sobą wszędzie, a to nie zawsze jest dobry pomysł. Nie są one w końcu niezniszczalne i mogą przetrwać naszych wakacyjnych wojaży. Większość osób wychodzi z założenia, że sensem telefonów komórkowych jest ich dostępność i możliwość połączenia się z… Czytaj dalej Jak dbać o iPhone’a podczas wakacji?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Porady

Jak dbać o baterię w telefonie?

Największą bolączką współczesnych urządzeń przenośnych jest szybko wyczerpująca się bateria. Posiadają one szereg funkcji, które do działania potrzebują energii elektrycznej. Im bardziej rozbudowany mamy telefon tym szybciej będzie dochodziło do rozładowania. Czasy czuwania dla tych urządzeń są zwykle długie – dlatego, że w tym czasie nie wykonuje się żadna wymagająca operacja, a wyświetlacz urządzenia pozostaje… Czytaj dalej Jak dbać o baterię w telefonie?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Porady