Akcesoria do iPhone’a, które warto mieć

przydatne akcesoria iphone

Smartfony projektowane są w taki sposób, aby zapewnić pełną gammę możliwości dla użytkowników. W zamierzeniu są to urządzenia kompletne, które mają w sobie wszystko to, co niezbędne. Są jednak osoby, dla których podstawowe możliwości nie są wystarczające i będą szukali sposobów na to, aby wyróżnić swój telefon lub też poszerzyć spektrum oferowanych opcji.

Każda generacja iPhone’ów przynosi masę nowych akcesoriów, które zwyczajnie warto mieć. Część z nich to gadżety, które nie mają konkretnej funkcji, innym razem to dodatek, który naprawdę powoduje zwiększenie możliwości urządzenia. Poniżej przedstawiamy listę trzech najciekawszych akcesoriów do iPhone’a.

1. Smart Battery Case

Jedną z największych bolączek współczesnych telefonów jest długość użytkowania na jednym naładowaniu. Ze względu na ogromne moce obliczeniowe, duże i jasne wyświetlacze czas ten jest relatywnie krótki. Przy normalnym użytkowaniu telefonu musimy ładować go każdego dnia. Rozwiązaniem tego problemu jest Smart Battery Case – etui z dodatkową baterią. Użytkowanie tego akcesorium pozwala na prowadzenie rozmów do 25 godzin dłużej lub tez surfowanie w internecie w LTE nawet przez 18 godzin. Całość zapewnia również dodatkową ochronę, co również ma znacznie dla użytkowników.

2. Stacja dokująca Lighting

Jedną z najmocniejszych stron urządzeń Apple jest ich design. Prezentują się one znakomicie i są jak plaster miodu na oczy miłośników perfekcji. Dla takich osób powstała właśnie stacja dokująca, która poza możliwością naładowania smartfona po prostu wygląda świetnie. Urządzenie zawiera dodatkowe wyjście na słuchawki, co pozwala na słuchanie muzyki bezpośrednio z tego urządzenia. Akcesorium, które powinno znaleźć się na blacie każdego zapalonego miłośnika iPhone’ów.

3. Kulka Orbotix Sphero

Telefony komórkowe, a w szczególności smartfony to urządzenia, które służą również do zabawy. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że wykorzystywane są one w mniej poważny sposób. Dobrym przykładem jest kula Orbotix Sphero, która jest w stanie dostarczyć mnóstwa frajdy nie tylko najmłodszym. To mini robot, którego ruchami jesteśmy w stanie sterować za pomocą iPhone’a. Jest w stanie poruszać się z dużą prędkością – pokonuje 2 metry w ciągu sekundy. Urządzenia zapewnia samouczek, który pozwoli na bezpieczną obsługę urządzenia. Nie rozwija ona pełnej prędkości od razu, a dopiero nabiera rozpędu po wykonaniu wyzwań przygotowanych przez producentów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *